فرم مربوط به اضافه کردن سايت شما به ليست در انتهای صفحه قرار دارد. لطفا ابتدا به نکات زير توجه نماييد

لطفا از اضافه کردن سايت يا وبلاگی که محتوی مطالب غيراخلاقی و پورنو است جداً خودداری نماييد.

از اينکه تصميم گرفتيد سايت يا وبلاگِ خود را در اينجا اضافه نماييد خوشحاليم و به شما تبريک ميگوييم. لطفا فرم مربوطه را به دقت پر نماييد تا بدون هيچ مشکلی سايت شما به ليست ما اضافه شود. ضمناً از بابتِ اينکه اين سايت به زبان آلمانی می باشد از تمام شما عزيزان عذر خواهی ميکنيم ولی در صورت هر گونه مشکل با کمال ميل پاسخگو خواهيم بود. لطفا به نکات زير توجه نماييد:

۱- نوشتن آدرس کامل و صحيح ضروريست چون اطلاعتِ مربوط به شما و کدِ مربوطه به آدرس ايميل شما ارسال ميگردد.

۲- برای توضيحات و اسم سايت از حروفِ لاتين استفاده کنيد تا به صورت خوانا به نمايش دربيايد. شما ميتوانيد فينگليسی تايپ نماييد. در غير اينصورت اگر ميخواهيد نام يا توضيحات سايت شما به خط فارسی نمايش داده شود لطفا از يونی کد استفاده کنيد. شما ميتوانيد در اينجا (کليک کنيد) متون فارسی را به كدهای يونی كد تبديل نماييد، سپس در صفحه بعد وارد نماييد

۳- اگر بنر نداريد ميتوانيد جای آنرا خالی بگذاريد. در صورت داشتن بنر اندازه آن نبايد بزرگتر از 468x60 باشد، در اين صورت پيغام خطا مشاهده خواهيد کرد.

۴- داشتن پسورد الزاميست؛ چون در صورتيکه شما بخواهيد اطلاعت مربوط به خود را تغيير دهيد احتياج به ID و پسورد داريد.

۵- پس از پر کردن فرم با کليک روی دکمه "ادامه >>" شما به صفحه بعد خواهيد رفت تا اطلاعتِ مربوطه را چک نماييد. شما ميتوانيد ID خود را در اين صفحه ببينيد، بهتر است از همين حالا آنرا بخاطر بسپاريد. البته تمام اين اطلاعت به آدرس شما ارسال خواهد گشت. در صورتِ داشتن بنر و صحيح بودن آدرس آن در بالای صفحه ميتوانيد بنر خود را ملاحظه نمايد.

۶- در صفحه بعد پس از تغييرات لازم روی دکمهِ "Speichern" کليک نمايد.

۷- در صفحه بعد شما ضمن مشاهده اطلاعتِ خود کدِ مربوط به خود را ميبيند. تمام اين اطلاعت از طريق يک ايميل با عنوانِ "Bestätigung zur Anmeldung bei Best Iranian Weblogs" برای شما ارسال ميشود. کدِ مربوطِ در انتهای اين ايميل می باشد.

۸- حال شما ميتوانيد اين کدِ را در سايت خود اضافه کنيد و پس از اين هر بر که روی اين لوگو کليک شود يک امتياز برای شما در نظر گرفته خواهد شد. ترتيب ليست ما هم بر اساسِ اين امتيازات می باشد.

۹- در صورتيکه نميتوانيد کدِ ما را به سايت خود اضافه کنيد لطفا کدِ HTML خود را به آدرس ما: bestweblog@1saeed.com ارسال کنيد تا در اسرع وقت آنرا بر طبق ميل شما اضافه نماييم.

۱۰- در هر زمانی شما ميتوانيد اطلاعتِ مربوط به خود را تغيير دهيد، برای اين کار روی دکمه ورود اعضا (MEMBER LOGIN) کليک کنيد. برای ادامه به ID و پسورد خود نياز داريد. به شما توصيه ميکنيم ايميل ما را پاک نکنيد تا در صورتِ فراموش کردن ID يا کدِ HTML آنرا داشته باشيد. اگر پسورد خود را فراموش کرديد در صفحه ورود اعضا ميتوانيد در پائين صفحه با وارد کردن ID و کليک بر روی دکمه "Zugangsdaten anfordern" از طريق ايميل اطلاعتِ مربوط به خود را دريافت نماييد.


* دقت کنيد حتما قبل از آدرس سايت بايد عبارت //:http را وارد نماييد در غير اين صورت ثبت نام شما ناقص خواهد بود و بايد اطلاعت را مجددا وارد نماييد.

فرمِ عضويت در بهترين وبلاگ های ايرانی
توضيح ضروری اگر ميخواهيد نام يا توضيحات سايت شما به خط فارسی نمايش داده شود لطفا از يونی کد استفاده کنيد. شما ميتوانيد در اينجا (کليک کنيد) متون فارسی را به كدهای يونی كد تبديل نماييد، سپس در صفحه بعد وارد نماييد
نام وبلاگ يا سايت اجباری
آدرس وبلاگ اجباری
توضيحات وبلاگ اختياری
آدرس ايميل اجباری
اختياری http:// آدرس بنر همراه با
رمز درخواستی اجباری